Postępowania Komornicze
Postępowania Komornicze

Dopełnieniem oferty Kancelarii jest specjalizacja w obronie swoich klientów w toku postępowania egzekucyjnego, tak przed bankami, jak i firmami windykacyjnymi, które nabyły wierzytelności bankowe. Gruntowna znajomość prawa egzekucyjnego pozwoliła nam niejednokrotnie na skuteczne zastopowanie postępowania egzekucyjnego.

Rozpoczęcie współpracy: 

Przed podjęciem współpracy dokonujemy bezpłatnej analizy dokumentacji dot. egzekwowanej wierzytelności, tj. umowy kredytowej, aneksów do umowy kredytowej, wypowiedzenia umowy kredytu, bankowego tytułu egzekucyjnego lub nakazu zapłaty/wyroku. Prosimy o przesłanie skanów ww. dokumentów na adres mailowy Kancelarii: info@pomocprawna24.pl.

Dokumentacja zostanie przeanalizowania przez współpracujących z Kancelarią prawników pod kontem istnienia podstaw do podważenia prowadzonej egzekucji komorniczej. W razie ustalenia, iż istnieją podstawy do zastopowania postępowania egzekucyjnego, przedstawimy warunki współpracy. Niezwłocznie po akceptacji warunków współpracy (w tym zawarcia umowy i udzielenia pełnomocnictwa), Kancelaria przystąpi do działania na rzecz Klienta.

© PomocPrawna24.pl. Wykonanie: strony internetowe słupskstrony www słupsk